Piening GmbH

Komisjoner (m/k/d)

Vohburg an der Donau
Sonstige Dienstleistungen
Vollzeit

SZUKASZ PRACY NA MAGAZYNIE?

Poszukujemy komisjonerów (m/k/d) dla naszego klienta w okolicach Vohburg an der Donau!

Stawka 16,27€/h

Możliwość zakwaterowania!

Zadania:

  • Kontrola dostaw i wysyłek
  • Rozładunek dostaw
  • Pakowanie i przygotowanie towarów do wysyłki
  • Ogólne prace magazynowe

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego (min. b1)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku komisjonera (m/k/i)
  • Sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • Chęć do nauki, szybkie przyswajanie nowych zadań
  • Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Pełnowymiarowy czas pracy
  • Stawkę godzinową 16,27€/h
  • Możliwość zakwaterowania
  • Bonusy świąteczne i urlopowe
  • Odzież i obuwie ochronne
  • Premia za polecenie kandydata do pracy
  • Atrakcyjne zniżki pracownicze (np. Apple, Adidas, Sky, weg.de i inne)

Zainteresowany/a?
Zgłoś się już dziś! Aplikuj klikając na "Aplikuj teraz" lub skontaktuj się z nami telefonicznie w języku polskim pod numerem Jetzt bewerben!(również WhatsApp)

Pixel internal